m

Get your business to the new heights in no time. It’s super easy with BoostUp.

 

Strona www w abonamencie

Strona WWW w abonamencie

Nowoczesna, w pełni responsywna strona internetowa w abonamencie, bez wysokich kosztów na start. Z pełnym wsparciem i obsługą.

Efektywny wybór

Własna strona firmowa w abonamencie to najefektywniejszy wybór w niskim, stałym koszcie. Gotowa witryna, hosting, domena, konfiguracja poczty. O nic nie musisz się martwić - zajmiemy się wszystkim w ramach stałego abonamentu.

W stałym koszcie 149 zł netto miesięcznie otrzymujesz:

Obsługa i optymalizacja strony www

Najnowocześniejsze rozwiązania internetowe dla firm

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i nowoczesne rozwiązania podczas budowania Twojej strony internetowej.

W 100% gotowa strona firmowa

W pełni zajmiemy się przygotowaniem Twojej strony. Jedyne co będziesz musiał zrobić to wskazać jeden z kilku szablonów premium, na których budujemy strony. Całą resztą zajmiemy się my.

Jeśli posiadasz gotowe materiały na swoją stronę to warto je do nas przesłać. Chodzi przede wszystkim o opisaną ofertę, dane kontaktowe, zdjęcia i inne materiały warte umieszczenia na stronie. Jeśli ich nie masz – nie martw się! Nasi copywriterzy stworzą je dla Ciebie!

Strona gotowa jest już po kilku dniach, a Ty możesz zacząć się nią chwalić.

Aktualziacja strony www usługa

Pełna opieka techniczna

Nie musisz się martwić o aspekty techniczne Twojej strony. Zawsze bezie działać - zawsze będzie dostępna dla Twoich Klientów.

Stronę monitorujemy za Ciebie!

Pracujemy w systemie, który pozwala nam niemal natychmiastowo wyłapać problem z działaniem Twojej strony. Dzięki temu prace konserwacyjne rozpoczynamy bardzo sprawnie.

Raz na jakiś czas zdarza się, że strona przestaje działać. Dzieje się tak ze względu na aktualizacje czy optymalizacje serwera. Bardzo ważne jest, aby zawsze trzymać rękę na pulsie. Robimy to za Ciebie!

Twoja strona będzie dostępna on-line praktycznie przez cały czas. Nawet w razie pojawienia się awarii technicznej jesteśmy w stanie ją samodzielnie usunąć w krótkim czasie.

Poprawa widoczności strony internetowej

Zaprezentujemy Twoją ofertę w najlepszy sposób

Wiemy jak powinna wyglądać Twoja oferta, aby zachęcała do skorzystania z usług lub produktów. Pomożemy w jej pełnym zaprojektowaniu.

Nie masz tekstu na stronę? Napiszemy go za Ciebie!

Zdajemy sobie sprawę, że nie masz czasu na samodzielne tworzenie treści na swój serwis internetowy. Dlatego wystarczy, że dostarczysz nam podstawową ofertę, a całą resztę napiszemy za Ciebie.

Nasi copywriterzy napisali już setki tekstów dla naszych Klientów. Bazując na naszym doświadczeniu doskonale wiemy w jaki sposób należy przedstawić Twoją ofertę, aby była efektywna.

Przygotowanie contentu dla Twojej firmy nie generuje żądnego dodatkowego kosztu. Abonament za stronę zawsze jest na tym samym poziomie.

Pełne wsparcie w internecie dla firm

Niczym nie musisz się przejmować

Wykonamy dla Ciebie stronę firmową od A do Z. Zapewnimy jej odpowiednią oprawę wizualną i zadbamy o aspekt techniczny.

Wszystkie aspekty techniczne po naszej stronie

Zapewniamy absolutnie wszystko, aby Twoja witryna była dostępna w internecie. Nie musisz się na tym znać, ani poświęcać czas na jej przygotowanie i utrzymanie.

Powierzając nam przygotowanie strony WWW możesz być spokojny o bezbłędną, odpowiednią prezentację Twojej oferty w internecie. Masz wpływ na tworzenie i wygląd swojego serwisu, ale nie musisz tracić czasu na jego przygotowanie.

Zapewnimy Ci nasz hosting (serwer), wykupimy domenę, zaprojektujemy stronę i umieścimy na niej treść. Krótko mówiąc otrzymasz pełne wsparcie, na każdym etapie, bez dodatkowych kosztów.

Jesteś zainteresowany stroną?

W ciągu 24h roboczych prześlemy Ci szczegóły na adres e-mail.

  Losowe opinie Klientów:

  Moja strona internetowa w abonamencie jest bez dodatkowych opłat, ma certyfikat ssl, hosting, pomoc w zakupie domeny, pomoc techniczną i wizualną i ładny szablon przerobiony pod moje potrzeby. A abonament bardzo niski co miesiąc, idealny na start. Rozważam pakiet pełnego wsparcia wraz z pozycjonowaniem w Google.

  Ada

  Kraków

  Dobry kontakt, ekipa zawsze pomocna i nie kasują za każdą zmianę czy "marudzenie" 🙂 Znają się na robocie, zawsze dobrze mi doradzili i wykonali wszystko na co się umawialiśmy. Także można liczyć na miłą, fachową i przyjazną współpracę.

  Andrzej

  Jawor

  Z Media Premium współpracuje mi się bardzo dobrze. Zawsze można się szybko dogadać i cała praca (pełna obsługa u nich) na tle rozwiazań IT wygląda bardzo korzystnie cenowo (i jakościowo). Mogę szczerze polecić.

  Szymon

  Warszawa

  Bardzo miła i pomocna obsługa 🙂 Sama strona cieszy oko, ładnie wygląda na telefonie co ma duże znaczenie wydaje mi się. Współpracujemy od ponad 2 lat i liczę na dalszą, owocną współpracę 🙂

  Anna

  Bielawa

  Zaczynałem z włąsną firmą i nie chciałęm robić dużych kosztów. Dlatego wybrałem stronę w abonamencie i przewidywalnym koszcie. Jestem już na innym etapie biznesowym, ale nadal z tego korzystam, bo uważam, że w dzisiejszych czasach to najrozsądniejsza opcja 🙂

  Bartek

  Dzierżoniów

  Kompleksowe ustalenia, szybka realizacja, wykonanie na najwyższym poziomie. Korzystam również z pozycjonowania i w tym przypadku również jestem zadowolony. Polecam.

  Mirosław

  Świdnica

  Chwalę sobie rozwiązanie abonamentowe, ponieważ nie znam się na sprawach technicznych a w tym przypadku otrzumuję nowoczesną stronę z pełnym wsparcie. Kontakt z firmą jest rewelacyjny!

  Agata

  Wrocław
  • STRONA WWW ABONAMENCIE PŁACISZ KIEDY KORZYSTASZ Strona w abonamencie - płacisz kiedy korzystasz
   • nowoczesna strona internetowa
   • bez wysokich kosztów startowych
   • gotowa w kilka dni roboczych
   • pełne aktualizacje i opieka techniczna
   • brak dodatkowych kosztów (serwer, domena)
   • elastyczne zasady współpracy
   • możliwość rezygnacji w każdej chwili
  • 149 zł
   MIESIĘCZNIE