o

Progravida nibh vel velit auctor um auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis

 

Pełna Obsługa Internetowa Firm

Zapewniamy pełną, kompleksową obsługę Twojej firmy w internecie. Mamy wiedzę oraz doświadczenie, które wykorzystamy podczas współpracy.

OK
Poprowadzimy Twoją stronę WWW

Nie musisz się martwić o optymalizacje, aktualizacje, prowadzenie Twojej witryny firmowej.

OK
Zwiększymy widoczność w internecie

Dzięki naszym sprawdzonym działaniom Twój biznes będzie o wiele bardziej widoczny w internecie.

OK
W 100% przejrzyste zasady

Proste zasady współpracy, żadnych dodatkowych kosztów i pewność długoletniej współpracy.

Zapytaj o współpracę

Chcesz poznać szczegóły? Masz dodatkowe pytania o ewentualną współpracę? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Zobacz jakie usługi świadczymy przy Pełnej Obsłudze:

  Obsługa i optymalizacja strony www

  Nowoczesna strona internetowa

  Wiemy jak powinna wyglądać nowoczesna strona internetowa. W ramach pełnej obsługi zaprojektujemy dla Ciebie stronę lub zoptymalizujemy obecną.

  Stworzymy nową lub obsłużymy obecną stronę WWW

  Jeśli jeszcze nie posiadasz strony internetowej to wykonamy ją dla Ciebie w niskim abonamencie miesięcznym. Jeśli masz już WWW to zaopiekujemy się nią w ramach obsługi.

  Strona internetowa jest punktem wyjścia dla widoczności Twojego biznesu w sieci. Musisz posiadać własną witrynę, aby Klienci, którzy szukają takich usług i produktów jakie oferujesz mogli Cię odnaleźć.

  W ramach pełnej obsługi IT zapewniamy stworzenie nowej lub optymalizacje oraz aktualizacje obecnej witryny.

  Aktualziacja strony www usługa

  Twoja strona zawsze aktualna

  Zapewnimy szybkie, ciągłe aktualizacje informacji zawartych na Twojej witrynie. Działania te nie będą generować żadnych dodatkowych kosztów.

  Aktualizacje Twojej strony

  Twoja oferta prezentowana w internecie musi pokrywać się z rzeczywistością. Dlatego ważne jest, aby aktualizować swoją stronę WWW. Robimy to bezpłatnie w ramach współpracy.

  Wystarczy przesłać do nas informacje mailowo lub przekazać je telefonicznie. Zajmiemy się kompleksowo aktualizacją Twojej strony WWW o zmiany, które są wymagane.

  Dbamy również o to, aby Twoja strona działała szybko i poprawnie na każdym urządzeniu. Nie musisz więc martwić się o żaden aspekt techniczny i merytoryczny.

  Poprawa widoczności strony internetowej

  Pozycjonowanie (SEO) zwiększa liczbę Twoich Klientów

  Skutecznie przeprowadzone działania pozycjonerskie (SEO) zwiększą Twoja widoczność w internecie. To przekłada się na więcej wejść na stronę.

  Pozycjonowanie, czyli skuteczna reklama

  Samo posiadanie strony WWW to za mało. Musimy sprawić, aby Twoi potencjalni Klienci na nią trafili. Posiadamy doświadczenie i kompetencje, dzięki którym zaistniejesz w internecie.

  Pozycjonowaniem zajmujemy się od 2010 roku! W tym czasie wypozycjonowaliśmy tysiące fraz, a nasi Klienci zajęli kluczowe miejsca w wynikach wyszukiwania pozyskując dodatkowych Klientów, którzy bez pozycjonowania nie znaleźliby ich produktów lub usług..

  W ramach Pełnej Obsługi w internecie zapewniamy poprawę pozycji w wynikach wyszukiwania Twojego biznesu. Pakiet podstawowy możemy w każdej chwili rozszerzyć o bardziej złożone działania promocyjne.

  Pełne wsparcie w internecie dla firm

  Możesz zapytać nas o wszystko

  W kwestii działań internetowych nie ma dla nas tajemnic. W ramach współpracy możesz zapytać nas o wszystko co związane z Twoją firmą w internecie.

  Strona, optymalizacja, reklama, hosting, domena, poczta...

  Nasza kompleksowość wynika z doświadczenia. Jesteśmy w stanie rozwiązać każdy Twój problem, z którym spotykałeś się do tej pory podczas zarządzania swoją firmą w Internecie.

  Współpracując gramy do jednej bramki. Twój sukces jest również naszym sukcesem. Dlatego bardzo chętnie doradzimy Ci w każdej sprawie internetowej związanej z Twoim biznesem.

  Nasze pełne wsparcie nie ogranicza się tylko do ściśle ustalonej listy obowiązków. Obejmuje ono wszystkie, ciągle przecież zmieniające się kwestie związane z internetem.

  Podstawowy krok w poprawie widoczności!

  Lokalne SEO - pytania Klientów

  Co warto wiedzieć?

  Poniżej zebraliśmy najczęstsze pytania, jakie słyszymy od naszych Klientów. Zapoznaj się z nimi, ponieważ najprawdopodobniej znajdziesz tam odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości.

  Ile kosztuje pełna, internetowa obsługa?

  Koszt obsługi uzależniony jest od wielu czynników. Wycenę zawsze przygotowujemy indywidualnie według potrzeb Klienta, bazując na:

  • zakresie działań, w jakich mamy uczestniczyć (strona, serwer, domena, poczta, optymalizacja),
  • wielkości i jakości obecnej strony lub oczekiwań co do nowej strony w abonamencie,
  • zakresu działań pozycjonerskich (SEO),
  • zakres dodatkowego wsparcia ustalanego indywidualnie.

  Wycena jest indywidualna i szczegółowa dlatego, żeby Twój koszt odzwierciedlał rzeczywiste usługi, z których korzystasz. Zapewnia to pełną przejrzystość współpracy, na której bardzo nam zależy już od samego początku.

  Zazwyczaj koszt obsługi zamyka się w kwocie 350 – 550 zł netto miesięcznie. Jest to całościowa kwota, w której wykonamy wszystkie wcześnie ustalone zadania. Mamy w tym ogromne doświadczenie, dlatego nie musimy testować i eksperymentować – działamy pewnie, na sprawdzonych rozwiązaniach. To sprawia, że cena za usługę nie jest wygórowana.

  Czy powierzając Wam zadania internetowe nie muszę się o nic martwić?

  Takie jest główne założenie naszego wsparcia. Wychodzimy z przekonania, że doskonale znasz się na swoim biznesie, dlatego swoje wysiłki powinieneś kierować właśnie w jego stronę. My natomiast zajmiemy się tym, na co brakuje Ci czasu lub kompetencji, a co jest obecnie bardzo istotne w rozwoju każdej firmy – internetem.

  Nie wymagamy od Ciebie żadnej wiedzy, ani zaangażowania w sferę techniczną. Doradzimy Ci jakie rozwiązania są obecnie najlepsze, a następnie wdrożymy je dla Ciebie.

  Taki model współpracy daje Ci pewność, że Twoja firma jest odpowiednio zarządzana w internecie, a jednocześnie nie wymaga od Ciebie poświęcenia czasu czy nadmiernych środków finansowych.

  Jak mogę kontrolować czy dobrze robicie swoją pracę?

  Działamy na rynku od 2010 roku. Obsłużyliśmy do tej pory setki firm, które w w większości przypadków cały czas z nami współpracują. Ciężko o lepszą rekomendację co do jakości świadczonych usług.

  Dodatkowo nie zmuszamy Cię do wiązania się z nami długą umową. Jesteśmy pewni jakości naszej pracy, dlatego do współpracy podchodzimy bardzo elastycznie. W przypadku niezadowolenia z naszej pracy możesz ją zakończyć z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Oczywiście bez żadnych opłat dodatkowych i haczyków – zależy nam na jasnej, proste, przejrzystej współpracy.

  W naszej obsłudze stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Zależy nam na długiej współpracy, a taka będzie możliwa tylko wówczas, gdy wykonamy swoją pracę zgodnie ze sztuką.

  Jaki jest minimalny czas współpracy?

  Stawiamy na jakość i przejrzystość naszej współpracy, zachowując elastyczne warunki. W praktyce oznacza to, że nie wiążemy się długą umową. Już po pierwszym miesiącu możesz zrezygnować z naszych usług, zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

  To rzadkość w branży IT. Z doświadczenia wiemy jednak, że zdecydowana większość naszych Klientów korzysta z naszych usług przez bardzo długi czas. Po prostu bronimy się jakością.

  Dlaczego warto powierzyć nam zarządzanie Twoją firmą w internecie?

  Kompleksowa obsługa Twojego biznesu online posiada wiele zalet. Przede wszystkim nie musisz poświęcać czasu na aspekty, na których się nie znasz lub na które nie chcesz poświęcać energii.

  Zapewnimy Ci nie tylko poprawnie działającą stronę WWW, ale również zadbamy o jej widoczność w internecie. To dostarczy nowych Klientów i spowoduje wzrost sprzedaży przez internet. Zarządzanie wszystkimi aspektami technicznymi leży po naszej stronie, a Ty nie musisz się o to martwić.

  Pełna obsługa w internecie to zatem wszystkie niezbędne czynności, aby Twoja firma zdobyła nowego Klienta niewielkim kosztem.

  Dużym plusem współpracy z nami jest fakt, że nie musisz się angażować w cały proces. Posiadamy wiedzę i narzędzia, dzięki którym skutecznie wypromujemy Cię lokalnie. Ty jedynie musisz zadbać o obsługę nowo napływających Klientów, których Ci dostarczymy.