m

Get your business to the new heights in no time. It’s super easy with BoostUp.

 

Czy aktualizacje strony WWW są dodatkowo płatne?

Wszystko zależy od rodzaju współpracy jaki realizujemy. Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę możliwej współpracy oraz ewentualne koszty zarządzania, aktualizacji serwisu WWW:

Pełna Obsługa

Jeśli współpracujemy na zasadzie Pełnej Obsługi (pełna obsługa internetowa), czyli zapewniamy Ci stronę WWW lub jej wsparcie, pozycjonowanie i dodatkowe usługi to wówczas podstawowe aktualizacje są w pełni darmowe. Oznacza to, że nie musisz się martwić o dodatkowe koszty na etapie zarządzania i promocji swojej strony. Całość prac mieści się w comiesięcznym abonamencie w ramach współpracy.

Nowa strona WWW

Jeśli zdecydowałeś się zlecić nam stronę w ramach abonamentu (strona WWW w abonamencie) to wówczas wsparcie techniczne jest darmowe. Oznacza to, że samodzielnie usuwamy awarie na stronie bez dodatkowych kosztów. Dodatkowo przysługuje Ci 1 rbh w miesiącu na aktualizacje – czyli np. zmianę treści, zdjęć, danych kontaktowych etc.

Obsługa WWW

Jeśli współpracujemy w zakresie obsługi istniejącej już strony WWW (obsługa strony internetowej), której nie tworzyliśmy w ramach abonamentu to zarządzanie i aktualizacje opierają się o współpracę wcześniej wycenianą. W tym wypadku wiele zależy od poziomu skomplikowania aktualnej strony i koniecznych zmian. Często zdarza się, że każda aktualizacja i zmiana wyceniana jest indywidualnie.

Masz pytania do artykułu?

Chętnie rozwiejemy Twoje wszystkie wątpliwości.

  Dane kontaktowe

  Nasze biuro:
  500 010 606
  info@mediapremium.pl

  ul. Wolności 24 / 2.13/2, 58-260 Bielawa

  Dane firmowe:

  Mariusz Lach Media Premium
  ul. Tulipanowa 3/14
  58-260 Bielawa

  NIP: 882-196-32-12
  REGON: 021349396

  Wróć: Baza Wiedzy