Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Tworzenie stron internetowych

Twoja strona internetowa to wizerunek Twojej firmy wśród klientów. Odpowiednio przygotowana może przynieść Ci wiele korzyści. Tworząc strony internetowe doskonale wiemy na co zwracać uwagę, aby potencjalny klient odnalazł na niej dokładnie to, co chcesz mu zaprezentować.

Duże doświadczenie jakim dysponujemy pozwala nam na zaoferowanie Ci stworzenia strony internetowej, która z jednej strony będzie przyjemna, estetyczna - z drugiej jednocześnie będzie dobrze zoptymalizowana i pozwoli odwiedzającym odnaleźć informacji jakich poszukują. To bardzo ważne, bowiem osoba, która na Twojej stronie nie odnajdzie użytecznych informacji może zdecydować, że więcej jej nie odwiedzi.

Internet to obecnie najbardziej dynamiczny kanał informacyjny. W samej tylko Polsce szacuje się, że w chwili obecnej z internetu korzysta ponad 18 milionów internautów! To bardzo duża liczba, która musi zrobić wrażenie nawet na najbardziej doświadczonych ludziach biznesu. Oznacza to bowiem, że dokładnie ponad 18 milionów ludzi ma szansę dotrzeć do Twojej strony i zainteresować się Twoją ofertą. Oczywistym jest, że nie prezentując się w internecie tracisz ogromny potencjał, którego wykorzystanie gwarantuje Ci osiąganie dodatkowych, wysokich zysków.

Zapoznaj się z podstawowymi pytaniami, które pojawiają się u osób, które zlecają nam realizację stron internetowych. Dzięki temu uzyskasz informacje na temat ewentualnej realizacji zlecenia i oszczędzisz mnóstwo czasu na zadawanie powtarzających się pytań. Jeśli jednak nie rozwiejemy wszystkich Twoich wątpliwości to serdecznie zapraszamy do działu kontakt, przez który będziesz mógł zadać nam dowolne pytanie.