Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Usługi SEO - poznaj szczegóły

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Skrypt płatnego precla PremiumPAGE

Jesteśmy twórcami skryptu PremiumPAGE, który spełnia wymagania najbardziej doświadczonych osób w branży SEO. Za jego pomocą w niezwykle szybki, prosty i co najważniejsze zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek sposób zbudujesz solidne zaplecze lub stworzysz płatnego precla. Skrypt ten premierę miał pod koniec 2010 roku. Od tamtego jednak czasu przeszedł poważny lifting. W chwili obecnej PremiumPAGE to narzędzie, które w połączeniu z Panelem Centralnym daje niesamowitą swobodę działania, a jego nielimitowana licencja pozwala na prowadzenie zaplecza / płatnego precla nie ponosząc wysokich kosztów.

Więcej na temat skryptu znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej: skrypt płatnego precla.