Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Usługi SEO - poznaj szczegóły

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Podwykonawstwo SEO - co oferujemy?

Ofertę podwykonawstwa SEO kierujemy do osób, które zajmują się pozycjonowaniem. Dzięki nam masz możliwość obniżyć koszty i zaoszczędzić czas na działaniach, które wykonamy dla Ciebie. Specjalizujemy się przede wszystkim w:

  • Link building - budujemy strukturę linków, nastawiając się na dużą różnorodność ich źródeł. Wszelkiej maści katalogi, serwisy typu presell page, blogi, fora, księgi gości, własne zaplecza. Dysponujemy dużą i sprawdzoną bazą, dzięki której w zależności od Twojej potrzeby jesteśmy w stanie dostarczyć Ci określoną liczbę linków. W skład oferty wchodzi również podlinkowanie posiadanych już backilinków, lub podlinkowanie nowo zdobytych odnośników przychodzących.

  • Budowa zaplecza - budujemy zaplecza, dywersyfikując wykorzystywane skrypty (m.in. PremiumPAGE/WordPress/sNews/PikoCMS/Drupal/Joomla). Oferujemy serwisy "pod klucz", zapewniając im odpowiedni wygląd, strukturę oraz unikatowy content. W zależności od potrzeby tworzymy link wheel'e, zdobywamy linki.

  • Skrypt płatnego precla / do budowy zaplecza - oferujemy Ci na sprzedaż skrypt o nazwie PremiumPAGE, który doskonale nadaje się do prowadzenia płatnego precla oraz do budowy zoptymalizowanego pod kątem SEO zaplecza. Skrypt sprzedawany jest w wersji bez limitów ilościowych, dzięki czemu po jego zakupie będziesz mógł używać go nie martwiąc się o dodatkowe koszty. Szczegóły w menu z lewej strony.

  • Unikatowe artykuły - tworzymy w pełni unikatowe artykuły, nadające się do publikacji zarówno w dobrej jakości serwisach, jak i w tkzw. preclach. Wszystko zależy od wymaganej jakości.

  • Audyt SEO - jeżeli potrzebujesz porad, wskazówek odnośnie optymalizacji wybranego serwisu internetowego to możesz skorzystać z naszego doświadczenia. Wskażemy Ci w sposób dokładny co i w jaki sposób zmienić na danej witrynie internetowej, aby była ona bardziej lubiana przez wyszukiwarkę.