Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Jakie efekty daje pozycjonowanie?

Najlepszą metodą zmierzenia efektów pozycjonowania jest zapoznanie się ze statystykami Twojej strony. Dobrze wykonane pozycjonowanie gwarantuje wzrost liczby odwiedzających Twoją stronę. Co ważne są to odwiedziny zgodne z profilem Twojej działalności. Oznacza to, że każdy odwiedzający na Twojej stronie powinien być realnie zainteresowany Twoimi usługami lub produktami.

Metodą, która wydaje się być bardziej wydajna dla Ciebie jest zmierzenie przychodów, które uzyskujesz po zdobyciu ustalonych pozycji. Miernik ten jednoznacznie pokazuje, jak bardzo skuteczne i przydatne jest pozycjonowanie w Twoim przypadku. Na jakie wzrosty przychodów możesz liczyć?

  • w przypadku tradycyjnych form działalności, które nie opierają swoich produktów lub usług o internet możesz liczyć na wzrost przychodów od kilkunastu do kilkudziesięciu procent.
  • w przypadku form działalności opartych o internet (np. sklep internetowy, usługi internetowe) możesz liczyć nawet na kilkuset procentowy wzrost przychodów.
  • Jak widzisz w oby tych przypadkach wzrost jest bardzo znaczący. Trudno znaleźć podobną formę promocji, która zapewniałaby tak dynamiczny i wysoki wzrost przychodów w krótkim czasie. Co jest przyczyną tak wysokiego wzrostu? Przede wszystkim dobranie odpowiedniej grupy odbiorców. Nie płacisz za potencjalnych odbiorców, którzy są obojętni na Twoją ofertę. Płacisz za osoby, które są realnie zainteresowany Twoją ofertą. Osoby te samodzielnie decydują się na wyszukanie danych informacji - na wpisanie słów kluczowych, które są związane z Twoją działalnością i na które jesteś wypozycjonowany. Ten typ reklamy uznawany jest za najbardziej skuteczny, a pozycjonowanie to metoda, która w 100% wpisuje się w tę skuteczność.

    Reasumując - wydane na pozycjonowanie pieniądze na pewno do Ciebie powrócą, przynosząc dodatkowy zysk Twojej firmie. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztować będzie pozycjonowanie Twojej strony to skorzystaj z prostego formularza po lewej stronie. W ciągu maksymalnie 24 godzin roboczych odeślemy Ci dokładną wycenę usługi.