Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Jak wygląda forma współpracy?

Pozycjonowanie stron to dość specyficzna usługa, przed realizacją której należy dokładnie omówić strategię działania. Planowanie, ustalanie szczegółów, a następnie rozpoczęcie prac można podzielić w następujący sposób:

  • Ustalenie fraz, czasu ralizacji, kosztorysu - etap ten jest pierwszym i zarazem najbardziej istotnym elementem podjęcia współpracy. To właśnie na tym etapie przedstawiasz nam swoje wymagania, do których my się odnosimy proponując najlepsze rozwiązania.
  • Podpisanie umowy - każde zlecenie okupione jest stosowną umową, w której zapisane są wszystkie ustalenia. Umowa jest krótka, zwięzła, nie zawiera rzecz jasna żadnych kruczków, haczyków, informacji zapisanych małą czcionką. Umowa podpisywana jest na minimum 12 miesięcy. Jest to okres, który daje nam swobodę działania i gwarantuje uzyskanie stabilnych pozycji. Bez obaw - frazy, na które będziemy pozycjonować będą tak dobrane, że będzie Ci się to opłacać. Nie będziesz zatem zmuszony do płatności za coś, co kompletnie nie daje oczekiwanych rezultatów.
  • Realizacja zlecenia - po podpisaniu umowy rozpoczynamy wdrażanie przyjętej strategii. W jej trakcie jesteś na bieżąco informowany o postępach i wynikach.
  • Rozliczenia - płacisz tylko za efekty, co oznacza, że pierwsze koszty poniesiesz dopiero wtedy, gdy Twoja strona znajdzie się na ustalonych pozycjach. Codziennie monitorujemy Twój serwis, sprawdzając i zapisując pozycje. Jeśli danego dnia Twoja strona znajduje się na wskazanym miejscu, wtedy naliczana jest nasza prowizja. Z końcem każdego miesiąca otrzymujesz raport oraz fakturę, na której opłacenie masz 10 dni.
  • Reasumując - ustalamy warunki współpracy, podpisujemy umowę, po osiągnięciu ustalonych pozycji ponosisz pierwsze wydatki na podstawie faktury VAT. Forma współpracy jest zatem maksymalnie uproszczona i sprowadza się do kilku czynności, w których musisz brać udział. Resztę wykonujemy my, przedstawiając Ci cykliczne raporty z naszych postępów.

    Jeśli jesteś zdecydowany na podjęcie z nami współpracy lub chcesz zapytać o wycenę usługi dla Ciebie to zapraszamy do skorzystania z formularza, który znajduje się po lewej stronie. Dzięki niemu otrzymasz darmowe, niewiążące informacje, dzięki którym będziesz mógł podjąć decyzję odnośnie pozycjonowania Twojej strony.