Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Jak długo trwa pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, który nigdy sie nie kończy. Osoba zajmująca się pozycjonowaniem musi bez przerwy pracować, obserwować zmiany zachodzące w wynikach wyszukiwania. Osiągnięcie wysokich, zamierzonych pozycji nie powoduje, że prace nad pozycjonowaniem się kończą. To nieustające modyfikacje i dostosowywanie się do zmieniającej się rzeczywistości.


Kiedy mogę liczyć na uzyskanie zamierzonych pozycji?

Odpowiedź na to pytanie jest ściśle uzależniona od trudności frazy, nad którą pracujemy. Trudność natomiast jest wyrażona w cenie danych słów kluczowych, a więc opłat miesięcznych, jakie klient musi ponosić po osiągnięciu wyników. Na tej podstawie możemy ustalić bardzo uproszczony schemat czasowy:

  • frazy do 20 zł netto miesięcznie - do 2 tygodni,
  • frazy w przedziale 20-50 zł netto miesięcznie - od 2 do 4 tygodni,
  • frazy w przedziale 50-100 zł netto miesięcznie - od 4 do 6 tygodni,
  • frazy w przedziale 100-200 zł netto miesięcznie - od 6 do 8 tygodni,
  • frazy powyżej 200 zł netto miesięcznie - od 8 tygodni.

Raz jeszcze chcę podkreślić, że jest to bardzo uproszczony, szacunkowy czas potrzebny na osiągnięcie ustalonych pozycji. Nie da się schematycznie ustalić po jakim dokładnie czasie dane frazy znajdą się na stabilnych, zamierzonych pozycjach. Nasze doświadczenie i sposób pracy wskazuje jednak, że możemy w celach informacyjnych zastosować takie widełki. Należy również zaznaczyć, że pierwsze opłaty są Ci naliczane dopiero po osiągnięciu wyników. Nie ponosisz zatem żadnych kosztów dopóki Twoja strona nie osiągnie ustalonej pozycji!

W każdej chwili możesz skorzystać z formularza po lewej stronie, aby zasięgnąć dokładnej wyceny Twojej usługi. Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas szczegóły naszej ewentualnej współpracy.