Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Ile trwa przygotowanie strony?

Podobnie jak w przypadku cen - nie da się jednoznacznie powiedzieć ile czasu trwa przygotowanie strony internetowej. Kluczową sprawą jest ilość oraz spsoób prezentowania informacji. Dla uproszczenia przedstawiamy poniżej uproszczony schemat, który da Ci pogląd na czas niezbędny do realizacji zlecenia:

  • Strona wizytówkowa - 3-5 dni.
  • Strona informacyjna - 5-7 dni.
  • Rozbudowany sklep firmowy - 7-14 dni.
  • Tyle zazwyczaj czasu trwa przygotowanie wymienionych typów stron. W przypadku ostatniej pozycji, a więc rozbudowanych serwisów firmowych ciężko określić górną granicę czasową. W niektórych przypadkach trwa ona dłużej - wiele zależy od przyjętej koncepcji.