Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Ile kosztuje strona internetowa?

Pytanie to jest najczęściej zadawanym przez naszych klientów. Nie może to dziwić - każdy przedsiębiorca dysponuje w końcu ograniczonym kapitałem inwestycyjnym, który jest swoistym ograniczeniem. Aby dokładnie odpowiedzieć na to pytanie musimy poznać więcej szczegółów na temat Twojej przyszłej strony - czego wymagasz, jaką funkcję Twój serwis internetowy ma spełniać. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie dokładnie wycenić stronę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Dla uproszczenia przedstawię jednak orientacyjny cennik, który pomoże Ci odnaleźć się w temacie:

  • Strona wizytówkowa - kilka podstron, takich jak np. oferta, o nas, kontakt. Cena od 350 zł netto.
  • Strona informacyjna - nieco bardziej rozbudowana strona internetowa. Oprócz podstawowych informacji o firmie i usługach na stronie umieszczone są bardziej szczegółowe informacje na temat usług, produktów. Cena: od 600 zł netto.
  • Rozbudowany sklep firmowy - dużo informacji, nietuzinkowe rozwiązania. Strona zbliżona do sklepu internetowego, bardzo szczegółowo informująca o działalności Twojej firmy. Cena od 1000 zł netto.
  • Jak wspomniałem cena jest ściśle uzależniona od zastosowanych rozwiązań. Przed każdą realizacją szczegółowo ustalane są cele, jakie strona ma spełniać i na tej podstawie odbywa się realizacja prac. W celu poznania szczegółów serdecznie zapraszamu do kontaktu.