Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Nie da się jednoznacznie określić kosztu pozycjonowania. Na wycenę składa się bardzo duża liczba czynników, które analizowane są w sposób indywidualny dla każdego klienta. Aby poznać dokładną cenę za Twoją usługę zachęcamy Cię do skorzystania z wyceny pozycjonowania. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie przeanalizować Twoją sytuację, nakreślić strategię działania i podać precyzyjne koszty.

Dla nakreślenia Ci "cen ogólnych" przedstawimy poniżej wybrane frazy, nad którymi pracujemy. Nie traktuj tych cen jako ostateczny pogląd na sprawę - jak wspomniałem czynników wpływających na koszt pozycjonowania jest dużo. Poniższa lista ma za zadanie jednynie przedstawić Ci zbliżony pogląd na wymagane wydatki:

 • biuro projektowe wałbrzych - pierwsza strona wyników, 1,9 zł netto dziennie,
 • biuro projektowe wrocław - pierwsza strona wyników, 2,6 zł netto dziennie,
 • transport poznań - pierwsza strona wyników, 3,8 zł netto dziennie,
 • księgowość kraków - pierwsza strona wyników, 3,6 zł netto dziennie,
 • biuro rachunkowe świdnica - pierwsza strona wyników, 2,5 zł netto dziennie,
 • kancelaria prawna szczecin - pierwsza strona wyników, 2,9 zł netto dziennie,
 • warsztat samochodowy kłodzko - pierwsza strona wyników, 1,2 zł netto dziennie,
 • telefony komórkowe wrocław - pierwsza strona wyników, 2,7 zł netto dziennie,
 • kursy jazdy wrocław - pierwsza strona wyników, 3,5 zł netto dziennie,
 • księgowość legnica - pierwsza strona wyników, 2,8 zł netto dziennie,
 • sklep z odzieżą - pierwsza strona wyników, 4,2 zł netto dziennie,
 • klamki - pierwsza strona wyników, 8,2 zł netto dziennie,
 • płytki - pierwsza strona wyników, 7,8 zł netto dziennie,
 • projektowanie wnętrz - pierwsza strona wyników, 7,7 zł netto dziennie,

Jak widzisz ceny są dość zróżnicowane. Zazwyczaj naszym klientom polecamy pozycjonowanie regionalne, z wykorzystaniem nazwy miasta. Dzięki temu można lepiej targetować swoje usługi, zdobywając klientów z wybranego regionu. Frazy takie są mniej popularne, jednak bardziej trafne. Twoją stronę odwiedzi mniej gości, jednak będą to odwiedziny bardzo trafne - mamy niemal pewność, że każdy kto trafi na Twoją stronę internetową będzie zainteresowany Twoimi usługami lub produktami.


Kiedy dostanę pierwszą fakturę?

Stosujemy bardzo sprawiedliwe podejście do rozliczeń z klientami. Mianowicie rozliczamy się tylko za efekty pozycjonowania. Oznacza to, że zapłacisz nam dopiero wtedy, kiedy Twoja strona uzyska pozycje jakie ustaliliśmy. Nie ponosisz żadnych kosztów początkowych, nie płacisz ryczałtu. Krótko mówiąc płacisz tylko za to co zyskasz.

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztować będzie pozycjonowanie Twojej strony to zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny znajdującego się z lewej strony. W ciągu maksymalnie 24 godzin roboczych przyślemy Ci dokładną wycenę Twojej usługi. To najszybszy sposób zapoznania się z kosztami pozycjonowania w Twoim przypadku.