Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Jakie macie doświadczenie w tworzeniu stron?

Strony internetowe tworzymy od 2003 roku. Początkowo była to nasza pasja, która przerodziła się w sposób na życie zawodowe. Przez te wszystkie lata stworzyliśmy kilkadziesiąt gotowych stron internetowych. Niektóre z nich kreowane były na własne potrzeby - inne zaś wykonywane były na zlecenie, dla naszych klientów. Nigdy nie zdarzyło się, aby któryś z klientów był niezadowolony i nie chciał odebrać przygotowanej strony. W każdym przypadku wypracowujemy optymalne rozwiązania, które okazują się korzystne dla naszych klientów. Dodatkowo warto wspomnieć, że podczas tworzenia naszych stron zwracamy szczególną uwagę na optymalizację pod kątem przyszłego pozycjonowania - dzięki temu właściele przygotowanych przez nas stron, nawet bez wykupienia usługi pozycjonowania mogą liczyć na nieco lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Niech naszą najlepszą rekomendacją będzie to, że nasi dotychczasowi klienci polecają nas swoim znajomym. To chyba o czymś świadczy?

Jeśli chcesz zapoznać się z naszym portfolio to zapraszamy do działu kontakt, gdzie będziesz mógł również zadać nam nurtujące Cię pytania.