Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Czy pozycjonowanie jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo pozycjonownaia jest ściśle określone od metod, jakie wykorzystywane są podczas zdobywania wysokich pozycji przez Twoją stronę. W tym przypadku kluczową rolę odgrywa doświadczenie pozycjonera, który musi dokładnie wiedzieć jakie działania może podjąć, aby osiągane pozycje były bezpieczne. W naszej pracy stosujemy zasadę stabilnych wzrostów co oznacza, że trwałość pozycji jest dla nas kwestią priorytetową.


Pobieracie opłaty dopiero za efekty - czy nie zależy Wam zatem na bardzo szybkim wzroście pozycji?

Oczywiśćie zależy nam na tym, aby Twoja strona szybko znalazła się na ustalonych pozycjach. Dla nas oznacza to szybsze finalizowanie współpracy - dla Ciebie wysoka pozycja przynosi wyższe przychody. W pozycjonowaniu niezwykle istotna jest jednak cierpliwość, która gwarantuje, że nasza praca przyniesie korzyści zarówno nam jak i Tobie. Szybkie osiąganie pozycji jest zazwyczaj obarczone większym ryzykiem, może być powodem dużej zmienności pozycji. Wykonujemy zatem systematyczną, dobrą pracę, której efekty są stabilne i widoczne przez bardzo długi czas. W duższej perspektywie jest to bardziej opłacalne zarówno dla nas jak i dla Ciebie.


Pozycjonowanie zatem nie rodzi żadnych niebezpieczeństw?

Pozycjonowanie może rodzić niebezpieczeństwa. Jeśli ktoś twierdzi, że jest inaczej to po prostu mija się z prawdą. Żaden pozycjoner nie jest właścicielem wyszukiwarki, w związku z tym nie może dać pewności osiągnięcia danych pozycji. Największą karą dla strony może być tak zwany filtr lub ban, czyli czasowe wyeliminowanie domeny z wysokich pozycji. Najczęstszym powodem tego typu sankcji jest pośpiech i stosowanie metod, "chwytów" niezgodnych z wytycznymi wyszukiwarki. Takie sankcje jednak nie powodują, że oferta Twojej firmy nie ma szans zostać wypozycjonowana. Istnieją sposoby, aby Twoja strona szybko wróciła na wysokie pozycje.

Mam nadzieję, że kilka powyższych zdań Cię nie wystraszyło? Sankcje tego typu są bowiem bardzo rzadko stosowane. Pracując obecnie na kilkuset frazach nigdy nie otrzymaliśmy sankcji ze strony wyszukiwarki. Wynika to z wcześniej opisanej spokojnej, stabilnej pracy, której efektem są stopniowe, naturalne wzrosty pozycji. Nie mniej czuliśmy się w obowiązku wspomnieć o tym, że pewne niebezpieczeństwa istnieją. Zwróć na to uwagę czytając inne oferty - nikt nie jest w stanie zapewnić Ci wysokich pozycji bez minimalnego nawet ryzyka.