Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Czy muszę się znać na pozycjonowaniu?

Kompletnie nie musisz znać się na pozycjonowaniu, aby skutecznie z niego korzystać. Proces ten wymaga dużego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania czasowego. Będąc przedsiębiorcą doskonale znasz się na swojej pracy - my również dobrze znamy się swojej, czyli na pozycjonowaniu. Możesz całkowicie nam zaufać pod tym względem. Przedstawimy Ci dokładnie plan naszego działania, jednak nie wymagamy od Ciebie, abyś angażował się w nasze poczynania. Zdajemy sobie sprawę, że doba jest zbyt krótka, aby zrealizować wszystkie nasze cele - pozycjonowaniem Twojej strony zajmiemy się zatem kompleksowo.


Po zleceniu pozycjonowania mogę zatem siedzieć z założonymi rękami i czekać na wzrosty pozycji?

W zasadzie tak. Wszystkimi sprawami merytoryczno - technicznymi zajmujemy się my. Jedynie w początkowym okresie współpracy może być konieczna ingerencja w Twoją stronę internetową. Aby proces pozycjonowania był skuteczny musimy dobrze zoptymalizować Twoją witrynę. W tym celu konieczne będzie udzielenie nam dostępu do plików. Wszelkie zmiany, modyfikacje nanosimy jednak samodzielnie, w związku z tym proces ten nie będzie dla Ciebie czasochłonny i nie wymaga od Ciebie żadnego zaangażowania.


Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów odnośnie pozycjonowania Twojej strony to wystarczy, że wypełnisz prosty formularz, który znajduje się po lewej stronie. W szybki sposób wycenimy pozycjonowanie Twojej strony. Wycena jest oczywiście całkowicie bezpłatna i nie jest wiążąca.