Krzysztof, 42 lata, firma transportowa

Jestem przedsiębiorcą o blisko 20 letnim stażu. Internet to dla mnie nowość - dopiero się go uczę. Wykorzystuję go jednak w postaci pozycjonowania, pozyskując w ten sposób nowych klientów.

Marek, 59 lat, firma handlowa

Swoją firmę prowadzę w bardzo dokładny, przemyślany sposób. Zawsze stroniłem od niepotrzebnych wydatków. Początkowo sceptycznie podchodziłem do pozycjonowania, jednak z biegiem czasu widzę, że była to jedna z najlepszych decyzji marketingowych.

Agnieszka, 27 lat, biuro projektowe

Pozyskuję klientów głównie z internetu. Poszukując najbardziej skutecznych form reklamy skupiłam się na pozycjonowaniu. Korzystam również z innego sposobu reklamowania się, jednak pozycjonowanie mojej strony przynosi najlepsze rezultaty.

Rafał, 26 lat, sklep internetowy

Każda wydana złotówka na reklamę musi do mnie wracać z nawiązką. Dlatego głównie skupiam się na pozycjonowaniu, dzięki któremu trafiam dokładnie do swoich klientów. Płacę za efekty, więc nie martwię się o nadmierne wydatki.

Kilka podstawowych pytań i odpowiedzi

Wyceń swoją usługę pozycjonowania


Dzień dobry, w czym możemy Ci pomóc?
info@mediapremium.pl
tel. 500 010 606

Co dalej po stworzeniu strony?

Posiadanie strony samo w sobie nie daje zbyt wielu korzyści. Najważniejszą kwestią jest, aby Twoja witryna internetowa była odwiedzana przez osoby, które są zainteresowane świadczonymi przez Ciebie usługami lub produktami, które sprzedajesz. Tylko w ten sposób Twoja strona internetowa spełni swoje zadanie, a więc będzie doskonałym źródłem nowych klientów.

Co zatem zrobić po stworzeniu swojej stroyn internetowej?

Należy ją pozycjonować. Pozycjonowanie bowiem jestem jedną z najskuteczniejszych, jeśli nie najbardziej skutecznych form dotarcia do klienta. Dodać należy, że taki sposób promocji jest relatywnie tani oraz pozwala dotrzeć do osób, które są realnie zainteresowanie ofertą Twojej firmy. Więcej na temat pozycjonowania dowiesz się przeglądając nasz dział pozycjonowanie stron. Możesz również bezpośrednio zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania dotyczące pozycjonowania:

Co to jest pozycjonowanie?
Ile kosztuje pozycjonowanie?
Jak długo trwa cały proces?
Jakie efekty daje pozycjonowanie?
Czy pozycjonowanie jest bezpieczne?
Czy muszę się na tym znać?
Czy pozycjonowanie jest opłacalne?
Jak wygląda forma współpracy?

W każdej chwili możesz również skorzystać z formularza po lewej stronie, dzięki któremu wycenisz pozycjonowanie Twojej strony internetowej. W razie dodatkowych pytań, wątpliwości, ofert współpracy zachęcamy Cię do odwiedzenia działu kontakt.